Ungdomsklubber Results - Denmark Businesses

World Business Home | Denmark Home


  1. "Hugu" Gudme Ny Ungdomsklub
    Kirkegade 26; 5884; Gudme; Danmark
  2. 10' eren
    Hedemarksvej 16; 2620; Albertslund; Danmark
  3. 5'eren Fritids- og Ungdomsklub
    Charlotteg
  4. Aalb
    G
  5. Aarsdale Ungdomsklub
    Brugsebakken 5, Aarsdale; 3740; Svaneke; Danmark
  6. Aarup ungdomsklub HOVSA
    Leder: Birgitte Skov, Bredgade 42, 2. sal; 5560; Aarup; Danmark
  7. Abild Ungdomsklub
    Kirkevej 2, Abild; 6270; T
  8. Agedrup Ungdomsklub
    Brolandvej 16, Agedrup; 5320; Agedrup; Danmark
  9. Agersted Fritidscenter
  10. Aktivitetshuset Husmandsstedet
    Over B
  11. Aktivitetshuset
    S
  12. Alkestrup Ungdomsklub
    Byvej 33, Algestrup; 4682; Tureby; Danmark
  13. Allindelille Ungdomsklub
    Skeevej 39, Skee; 4370; Store-Merl
  14. Als Ungdoms- Og Juniorklub
    Leder: Lone K
  15. Alslev Juniorklub
    Snerlevej 3, Alslev; 6800; Varde; Danmark
  16. Alslev Ungdomsklub
    Kildeg
  17. Alsted Fjenneslev fritidsklub
    Fjenneslevmaglevej 23; 4173; Fjenneslev; Danmark
  18. Ans Ungdomsklub
    Teglgade 26; 8643; Ans By; Danmark
  19. Ansager Ungdomsklub
    Leder: Pernille
  20. Ansgar Kirkes Ungdomsklub
    Fmd.: Kim Bach, Revlingbakken 9; 9000; Aalborg; Danmark
  21. Arentsminde Idr
    Langeslund Skole, Langeslund Alle 3; 9460; Brovst; Danmark
  22. Asaa Juniorklub
    Klublokalerne p
  23. Askov-Malt Ungdomsklub
  24. Askovg
    Korsgade 60; 2200; K
  25. Asminder
    Benediktevej 29; 3480; Fredensborg; Danmark
  26. Asn
    Nygade 4; 4550; Asn
  27. Astrup Ungdomsklub
    B
  28. Atlantic, Tune Fritids- og Ungdomscenter TUC
    N
  29. Aulby Ungdomsklub
    Vejlbyvej 5, Aulby; 5500; Middelfart; Danmark
  30. Aved
    B
  31. Avnslev-Hjulby-Bovense Ungdomsklub
    Fmd.: Hanne Ringsmose, Skalkendrupvej 18, Skalkendrup; 5800; Nyborg; Danmark
  32. Bag Skorstenen Ungdomsklub
    Kirstinedalsskolen, Skolevej 1; 4600; K
  33. Bagsv
    M
  34. Bakkedal Fritids- og Ungdomsklub
    Gl Strandvej 11 A; 4640; Fakse; Danmark
  35. Bakkeg
    Rylevej 41; 8600; Silkeborg; Danmark
  36. Bakkelyst Juniorklub
    Skolebakken 2, Gjellerup; 7400; Herning; Danmark
  37. Bakkens Hjerte
    Galgebakken Torv 2-6; 2620; Albertslund; Danmark
  38. Balle F.J.U.K.
    Balle Kirkevej 114, kld.; 8600; Silkeborg; Danmark
  39. Balling Ungdomsklub
    Balling Skole, Stadion Alle 18, Balling; 7860; Sp
  40. Bangsbo Fritids- og ungdomsklub
    Assensvej 96; 5600; Faaborg; Danmark
  41. Baptisternes Juniorklub
    v/ Lone Hebbelstrup, K
  42. Baptisternes Ungdomsforening, Vr
    v/ Bo J
  43. Basen Fritids- og Ungdomsklub
    Fyrrekrattet 3; 2630; Taastrup; Danmark
  44. Basen
    Krogsagervej 30, Errits
  45. Baune Fritids- og Ungdomsklub
    Baune Alle 9; 2800; Kgs. Lyngby; Danmark
  46. Baunebjergskolens ungdoms- skoleklub
    Baunebjergvej 403; 3050; Humleb
  47. Baunehaven SFO og Ungdomsklub
    Risvej 28 A; 8660; Skanderborg; Danmark
  48. Beder Ungdomsklub
    Kirkebakken 41; 8330; Beder; Danmark
  49. Bedsted Ungdomsklub
    Skolegade 1; 7755; Bedsted Thy; Danmark
Ungdomsklubber in Denmark



Back to top | World Business Home | Denmark Home


Copyright © 2013 World Business All Rights Reserved Privacy Policy| Terms| Disclaimer